Valet Free HTML5 Template


Termovizní diagnostika

Nabízíme Vám rozšíření našich služeb - termovizní diagnostika


Provádíme celkovou diagnostiku objektů pomocí termokamery Flir. Použití termovize nabízí velký potenciál. Využití termovize má nejen význam preventivní, ale samozřejmě i význam kontrolní. Nedestruktivní měření umožní odhalit odchylky od projektu a umožní přesné vyhledání závady.


V návaznosti na měření provedeme vyhodnocení - TERMOGRAFICKOU ZPRÁVU a doporučení optimálních úprav k odstranění problematických míst.


Termovizní měření je vhodné hlavně pro diagnostiku obvodových plášťů - svislý obvodový plášť, střešní konstrukce, výplně stavebních konstrukcí a jednotlivé konstrukční detaily. Termografickou zprávu lze využít jako podklad pro návrh komplexního nebo dílčího zateplení objektu nebo kontrolu kvality provedených prací před předáním díla.


Ceník termovizní diagnostiky:


1. Rodinný dům - od 2450,- Kč bez DPH


2. Bytový dům - od 5450,- Kč bez DPH


V ceně měření je zahrnuta práce s termokamerou, vnější prohlídka objektu, případná vnitřní prohlídka objektu, vyhotovení zprávy s naměřenými údaji včetně návrhu opatření k odstranění nalezených problematických míst.

 

Využijte slevy na termovizní diagnostiku - při zpracování PENB na Váš objekt od nás dostanete 10% slevu na zpracování termografické zprávy. Platí při společném objednání.