Valet Free HTML5 Template


O firmě

Naše společnost vznikla v roce 2012 a od samého začátku se Vám snažíme poskytnout nejlepší servis, osobní přístup a poradenství. Pravidelně se školíme a jsme trvale partnerem Asociace energetických specialistů. Zkušenosti máme již z více než 1300 realizovaných projektů.


Vypracujeme Vám průkaz energetické náročnosti budov (PENB), který bude zhotoven dle platné vyhlášky č. 78/2013 Sb. o energetické náročnosti budov, nebo energetický štítek budov zpracovaný dle ČSN 730540-2. Průkazy zpracováváme pro účely novostaveb, prodeje či pronájmu, větších změn i dle parametrů požadovaných dotačních titulů.


Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) je definován zákonem. Průkaz energetické náročnosti budovy obsahuje informace o energetické náročnosti budovy vypočtené podle metody stanovené prováděcím právním předpisem. Energetická náročnost budovy se stanovuje výpočtem celkové roční dodané energie v GJ potřebné na vytápění, větrání, chlazení, klimatizaci, přípravu teplé vody a osvětlení při jejím standardizovaném užívání bilančním hodnocením.